YDS Abroad

YDS Abroad

YDS Abroad, yurt dışında eğitim almak isteyen kişilere ülke-okul-program-seçimi, kayıt süreci, konaklama, transfer (karşılama), sigorta ve uçak bileti organizasyonları ve vize başvuruları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Katılımcılara yurt dışında bulundukları süre boyunca deneyimli uzman kadrosuyla danışmanlık yaparak 7/24 iletişim olanağı ve tam destek sağlamaktadır.


YDS Yurtdışı Eğitim

Danışmanlığını yaptığımız eğitim programlarımız ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da uluslararası saygınlığa sahip 85 seçkin okulda yürütülmektedir. Her yaş grubuna özel programlar sunan YDS Abroad, hızlı vize işlemleri, e-konsolosluk hizmetleri ve katılımcılara program boyunca sunduğu hizmet çeşitliliği, kültürel geziler ve sportif aktivitelerle yurt dışı eğitim danışmanlığı sektöründe kısa sürede önemli bir yer edinmiştir.

YDS ABROAD, yurt dışında eğitim almak isteyen kişilere ülke, okul seçimi, program seçimi ve kayıtlarının yapılması, konaklama, transfer (karşılama), sigorta ve uçak bileti organizasyonlarının yapılması ve vize başvuruları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra katılımcılara yurt dışında bulundukları sürece danışmanlık yaparak karşılaşılabilecek problemler ile ilgilenmekte ve katılımcılara her konuda destek olmaktadır.

Danışmanlığını yaptığımız eğitim programlarımız ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa ve İsviçre gibi ülkeleri kapsamaktadır.

Hizmetlerimiz

Yurt dışı eğitim danışmanlığı ile ilgili olarak amacımız;

  • Öğrencilerimizin yabancı dil bilgilerini geliştirmesini, farklı kültürlerle tanışmasını ve keyifli bir eğitim süreci geçirerek yabancı dil öğreniminin önemini benimsemesini sağlamak.
  • Öğretmenlerimize öğrencileriyle birlikte yurt dışına gitme fırsatı sunarak dil öğretiminde öğrencileri motive etmelerine yardımcı olmak, yurt dışı deneyimlerini arttırmak ve çeşitli kazanımlar sağlamaktır.
  • YDS Abroad’la iletişime geçin

    Danışmanlarımızla iletişime geçmek veya daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir, mail atabilir ya da YDS Abroad web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: