Eğitim Kadromuz

Eğitim Kadromuz

İngilizcenin dünyadaki önemini göz ardı etmenin mümkün olmadığı şu günlerde YDS ACADEMY, bu alanda kendisine düşen görevi yerine getirmek için sizlere İngilizce konusunda en iyi eğitimi sunmayı amaçlamaktadır.İşini severek yapan, öğrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduğundan bu yana kendisine duyulan güveni hak etmektedir.


Eğitim Kadromuz

Kalitemiz

Tümü pedagojik formasyona ve Oxford Teachers’ Academy sertifikasına sahip deneyimli, nitelikli ve yenilikleri takip eden eğitmen kadrosu ve yöneticileri ile YDS ACADEMY‘de güvenilir bir eğitim alacaksınız. YDS ACADEMY, dil öğretiminde kendini sürekli yenileyerek, yeni teknoloji ve metotları uygulayarak bireylerin yabancı dil problemlerine en sağlıklı çözümü sağlamayı hedeflemiştir. Kurumumuzu diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği de kaliteden ödün vermeyen sorumlu ve duyarlı eğitim anlayışıdır.

YDS ACADEMY‘nin öğrenci merkezli hizmet anlayışının bir göstergesi olan Eğitim Araştırma ve Geliştirme Departmanı, öğrencilerin her türlü taleplerini tespit etmekte, bunlara uygun çözümler üreterek kalite standartlarını korumaktadır. Böylece öğrencilerimizin memnuniyeti garanti altına alınmaktadır.