YDS Academy Dil Okulları'na Hoşgeldiniz!

Ankara, Balıkesir Merkez, Balıkesir Edremit, Bursa, Çanakkale, İzmir ve Manisa olmak üzere toplam 7 şubemiz bulunmaktadır.

Bizden ne bekleyebilirsiniz

YDS Academy

YDS Academy

Akademimiz size mümkün olan en iyi dil öğrenme ortamını sağlayabilmek için itinayla kurulmuştur. Yanı sıra, dost canlısı ve alanlarında uzman ekibimiz doğru yere geldiğiniz düşüncesine varmanızda size yardımcı olacaktır. Haydi! Beklemeyin, buyurun bir kahvemizi içmek için size en yakın YDS Academy şubesini ziyaret edin.
Öğretmen Kadromuz

Öğretmen Kadromuz

Öğretmenlerimiz, Oxford eğitmenleri tarafından hizmet-içi eğitimler almış ve her yıl düzenli olarak bu eğitimleri almaya devam etmektedirler. Bu yüzden her yaş grubu için en iyi öğretmenler bizde mevcuttur. Tüm kadromuz sizin dil öğrenme sürecinizi en iyi düzeyde tutabilmek için yüksek motivasyonla çalışmalarını sürdürmektedir.
Ders Materyallerimiz

Ders Materyallerimiz

Tüm derslerimizde yalnızca Oxford tarafından basılmış kitaplar kullanılmaktadır. Dil eğitimi alanında dünyanın en iyi yayınevinin kaynaklarını kullanarak dili öğrendiğiniz için kendinizi bu anlamda oldukça güvende hissedebilirsiniz. İhtiyacınız olacak olan tüm bu kitapları ücretsiz temin edebileceğiniz gibi, YDS Academy olarak size ekstra materyal için her şubemizde bulunan kütüphanelerimize de ücretsiz erişim imkanı sunuyoruz.

Online İngilizce Dersleri

test

Özellikler

Online derslerimiz resmi Oxford yayıncılık müfredatından uyarlanmıştır. Üstelik tümü ücretsiz ve herkese açıktır!

  • Derslerimiz Oxford yayıncılık müfredatına dayalıdır.
  • Tüm derslerimiz ücretsiz ve herkese açıktır
  • Dil gelişiminizi kolayca izleyebilirsiniz
  • Kaydedip daha sonra devam edebilirsiniz
  • Tüm derslerimiz ücretsiz ve herkese açıktır

Hemen Başlayın!

Online derslerimize başlamak oldukça kolay, hemen alltaki butona tıklayarak başlayabilirsiniz. E haydi neden bekliyorsunuz?

Kayıt